לידים להלוואות

לידים להלוואות אלו לידים לגופים פיננסים שמספקים הלוואות כמו: יועצים פיננסים, חברות ביטוח, חברות הלוואות ויועצים פנסיונים. המטרה העיקרית של טופס הליד הוא לבדוק מה מצבו הפיננסי של הלווה כדי שבעל העסק שנותן את ההלוואה אדע לתת ללקוח הצעה להלוואה בהתאם לפרופיל הפיננסי המלא לפי התשובות שענה בשאלון.
הדרך הכי טובה לייצור ליד איכותי להלוואות זה דרך שאלון ארוך שמפרט את מצבו הפיננסי של הלווה. מטרת השאלון היא לספק למלווה את תשובה הכי חשובה – האם הלווה זכאי להלוואה או לא?

אילו פרטים הלווה ממלא בטופס הליד להלוואות?

הלקוח שמתעניין בהלוואה מגיע לשאלון ייחודי שיצרנו עבורו המפורסם באתרים עם קידום אורגני במילות מפתח ממוקדות כמו :הלוואה לכל מטרה, הלוואה מיידית, הלוואה חוץ בנקאית ועוד.. וממלא את הפרטים שלו בטופס הליד. לאחר מילוי הפרטים הליד מתקבל אצלכם במערכת CRM באופן אוטומטי תוך 0.25 שניות מרגע השארת הפרטים. אתם משלמים רק עבור לווים שזכאים להלוואה ולא על לידים שהם אינם איכותיים של לקוחות שאינם זכאים להלוואה ובכך אתם ממקסימים עלות הליד לרווחי. אנו מוכרים לידים על בסיס הצלחה בלבד.

 • איזה הלוואה אתה מעוניין? הלוואה פרטית/עסקית
 • מה סכום ההלוואה?
 • מהי מטרת ההלוואה? – לימודים, סגירת חובות, עזרה לבן משפחה, שיפוץ בית
 • מצב משפחתי? – רווק/נשוי/אלמן/גרוש
 • היכן אתה מתגורר? – שכירות/אצל ההורים
 • האם יש ברשותך נכס?
 • מצב תעסוקתי?
 • שכר חודשי?
 • האם קיימות הלוואות נוספות?
 • האם חזרו לך צ'קים
 • האם יש ברשותך כרטיס אשראי?
 • האם אתה מוגבל בבנק?

מחיר לידים להלוואות

מחירסוג ליד
55₪-85₪הלוואות כנגד קרן
10₪-22₪הלוואות לכל מטרה
100₪-135₪הלוואה למסורבים ובעלי נכס
17₪-46₪הלוואה עסקית

מה כדאי לבדוק לפני קניית לידים להלוואות?

שאלות הללו צריכות להישאל אל מול חברת הלידים שמספקת את הלידים עבורכם לפני רכישת הלידים.

 • האם הלידים שקניתם הם בלעדיים?
 • האם הלידים שמתקבלים בטופס ליד הם מאומתים?
 • האם הלידים חמים או קרים?
 • האם הלידים שמתקבלים בזמן אמת דרך מערכת CRM?
 • האם הלידים רלוונטים להלוואות?
 • האם השאלות הנשאלות בטופס ליד הם רלוונטים לצרכים שלכם?

אילו סוגי לידים להלוואות אתם מספקים?

 • לידים להלוואה לכל מטרה – הלוואה מיידית לכל מטרה עד 100 אלף שקלים דרך מגוון פיתרונות מימון בנקאיים וחוץ בנקאים. לידים שנוצרים דרך פורטל הלוואות מוביל "Loan4all" בו הם פוגשים מגוון אדיר של כתבות תוכן בנושאי הלוואות דרך מנוע החיפוש של גוגל, בסיום קריאת הכתבה הם מתבקשים להתחיל תהליך של "בדיקת זכאות לקבלת הלוואה מותאמת אישית" באמצעות שאלון בדיקת זכאות דינאמי.

  בשאלון הם נשאלים על מטרת ההלוואה, סכום, וכמו כן נשאלים שאלות פיננסיות אישיות שעוזרות בדירוג האשראי של הלקוח לצרכיי מתן ההלוואה. לרוב לידים להלוואה לכל מטרה נלקחים עד סכום של 150 אלף ש"ח ללקוחות כל הבנקים לבעלי כרטיס אשראי תקין וחשבון בנק. כאשר מסיימים את מילוי השאלון, הלידים מגיעים באופן מיידי אל מערכת CRM בבעלות החברה, שמחוברת בAPI למערכת שלכם ושולחת לכם את הלידים באופן מיידי כפי שביקשתם. יש לחברה 2 מסלולים ללידים לכל מטרה, לידים בלעדיים ושאינם בלעדיים, המחיר מותאם לפי החבילה שנבחרה.
 • לידים להלוואה עסקית – הלוואה לעסק עבור עסקים חברות ותאגידים הזקוקים למימון עבור פעילות עסקית ללא ניצול קו האשראי הבנקאי. באמצעות פורטל "loan4all" אנו מייצרים מגוון כתבות בנושאים הלוואות עסקיות, שמדורגות גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל. בעת חיפוש רלוונטי בגוגל מגיעים מתעניינים אל כתבות מעמיקות ואיכותיות אשר מפרטות על הנושא "הלוואה עסקית", במהלך הכתבה מתבקשים הגולשים להתחיל "בדיקת זכאות" ולגלות את זכאותם להלוואה עסקית, בסיום שאלון של 13 שלבים ומילוי פרטים אישיים ופיננסים, מגיעים אל מערכת CRM ונשלחים בבלעדיות אל הלקוח המשלם. בהלוואות עסקיות קיימות 2 חבילות, בייסיק וVIP, החבילה הבסיסית זולה יותר ומספקת לידים מחולקים, בעוד שהמחיר ללידים VIP ובלעדיים גבוה יותר, אך הלידים מתקבלים אצלכם בבלעדיות.

 • לידים להלוואה כנגד קרן השתלמות/פנסיה/קופת גמל – הלוואה כנגד קרן השתלמות עם סינון הליד של לקוחות שיש להם בקופת הקרן 70 אלף ש"ח. הגולש נשאל האם יש לו כרטיס אשראי תקין? מה גובה החסכונות שיש בבעלותו? האם יש לו קרן השתלמות, קופת גמל או קרן פנסיה. האם חשבון הבנק שלו מוגבל? והאם יש ברשותו נכס. לידים להלוואות קרן השתלמות הן הלוואות כנגד הכסף שקיים בחברת ביטוח. קונה הליד להלוואה זו מקבל פרופיל מלא של בעל הקרן. לאחר שהלקוח משאיר ליד אותו בעל עסק צריך לבדוק היכן מנוהלים כספי הביטוח כדי לגשת הפיננסי ולהציע לו הלוואה כנגד קרן ההשתלמות.
 • לידים להלוואה פרטית – לידים של לקוחות המעוניינים בהלוואה חוץ בנקאית שלא דרך הבנק. בדומה להלוואה לכל מטרה ליד להלוואה פרטית הוא ליד שנמכר במחיר של 10-22 ש"ח והליד מסונן לפי גובה המשכורת, כרטיס אשראי תקין, חשבון בנק תקין כן או לא? והאם יש לו הלוואות נוספות. בעל העסק מקבל פרופיל מלא של הלקוח שמשאיר ליד ומה שנשאר לו זה להתאים לו את ההלוואה לפי הBDI שלו.
 • לידים להלוואות למסורבים – הלוואה לבעלי הכנסה נמוכה, BDI שלילי, חריגה ממסגרות אשראי, פשיטת רגל. לרוב השאלות שנשאלות את משאיר הליד הן:
  האם יש לך צ'קים חוזים? האם אתה עומד בהוראות הקבע? האם פתחו לך תיק במס הכנסה כן או לא? האם יש לך חשבון בנק תקין? האם יש לך כרטיס אשראי תקין. לאחר מילוי שאלון דיגיטלי שבו הלקוח משאיר את הפרטים בעל העסק יחזור אליו בשיחה טלפונית ויציע לו הלוואה למסורבים לפי התנאים שמילא בשאלון.
 • לידים להלוואה למימון לרכב – לידים לאנשים המעוניינים בהלוואה לרכב חדש או 100% מימון. הלקוח נשאל בדומה להלוואה פרטית: מה גובה המשכורת? האם האשראי תקין או לא? האם יש בבעלותך נכס? האם יש חריגה ממסגרת האשראי כן או לא? האם חשבון הבנק תקין. פרופיל המלא ישלח במערכת CRM תוך פחות משניה ללקוח. לרוב לידים למימון לרכב הן בלעדיים ומסוננים עם קוד אימות בסוף השאלון.

מה קורה במצב שהליד לא טוב?

אנו עובדים לפי מנגנון זיכויים על לידים פסולים אשר קבוע מראש יוצגו בפניך בטרום התהליך. לרוב גובה הזיכוי נע בין שיעור של 0%-15% מנתח ההזמנה.

כיצד אנו מייצרים לידים להלוואות?

 • קידום אורגני – עיקר הלידים שאנו מייצרים הם דרך אתר הלוואות אורגני שמקודם בגוגל בכל הביטויי מפתח הלקוחות שלכם מחפשים לדוגמא: הלוואה לכל מטרה, הלוואה מיידית, הלוואה כנגד נכס ועוד.. .
 • קידום ממומן – אנו מייצרים מודעות דרך פלטפורמות לקידום כגון:1. פייסבוק – אנו מייצרים מודעות דרך מערכת פייסבוק בעזרת מודעות PPC בכדי להגיע למגוון של אנשים המעוניינים בהלוואה. פלטפורמה זו עוזרת לפרסום רחב יותר והגעה לקהל יעד מגוון וגדול יותר.
  2. טאבולה/אאוטבריין – אנו כותבים כתבה באתר האורגני שלנו על כל סוגי הלוואות ומפרסמים בפלטפורמה זו דרך קניית שטח פרסום דינמי שמתפרסם באתרי התוכן המובילים בישראל.
  3. GDN – אנו נעזרים בגוגל בכלי חדשני פרסום באתרי תוכן רלוונטיים הלוואות ובכך הפרסומת שמוצגת ללקוח מובילה לדף נחיתה ייעודי שאנו יוצרים להלוואה.
 • יוטיוב – אנו נעזרים בפלטפורמה זו דרך קידום ממומן דרך מעברונים המוצגים בתחילת כל סרטון דרך מודעה להלוואה עם סרטון שמושך את צומת הלב של הצופים בסרטון ולאחר מכן הלקוח שמעוניין בהלוואה לוחץ על המודעה ומועבר לדף נחיתה ייעודי עם שאלון ארוך לבדיקת זכאות להלוואה.

באיזה מודל אתם עובדים ?

חברת בלו ג'ירף עובדת במודל של CPL – לידים על בסיס הצלחה בלבד, הלקוח שרוכש לידים להלוואות משלם על לידים מאומתים , בלעדיים שמגיעים דרך שאלון ארוך ומסונן לפי צרכיו של הלקוח. מודל זה עוזר לבעלי עסקים שונים בחיסכון של אלפי שקלים בפרסום בפלטפורמות שונות.

הלידים שמתקבלים במערכת ה CRM שלכם מסוננים לפי קריטריונים:

 • סינון לפי קוד SMS – בסיום השאלון הלקוח מחויב לרשום את מספר הפלאפון שלו כדי לאמת שאכן מדובר באדם אמיתי ולא ברובוט.
 • סינון לפי היתכנות לקבלת הלוואה – לידים שאינם תקינים ולא עומדים בקריטריונים שאותו רוכש לידים הציב אינם נשלחים אליו ומסוננים לפני הגעת הליד אל מערכת ה CRM .
 • סינון לפי בלעדיות – הליד שנשלח אל רוכש הליד נשלח רק אליו באופן בלעדי ולא לעוד לקוחות.

איך מוקד מכירות יכול לשפר את איכות המכירה ללידים להלוואות? 5 דגשים:

 1. שיפור מתמיד של אופן הטיפול בלידים – כדי להגדיל את הסיכויים לסגור עסקאות עם לידים להלוואות עליכם להמשיך ולשפר את אופן הטיפול בלידים – כמות השיחות ודחיפות השיחות ללידים, אופן הטיפול בהתנגדויות ותסריט המכירה ועוד.
 2. שיפור הצעת הערך – כדאי שתכירו את הצעת הערך של המתחרים שלכם, ככל שהצעת הערך תהיה טובה יותר עבור הלקוח ומסוכנת פחות עבורו – כך סביר שיסגור את העסקה דווקא איתכם.
  שיפור הצעת הערך יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה דרכים – הצעה מותאמת אישית להלוואה, ריביות נמוכות מבדרך כלל, השוואה בין הגופים, סוגי הלוואות שונות אשר מתאימות יותר למטרת הלקוח, תנאיי החזר משופרים ועוד.
 3. הגדרת יעדים – הגדירו יעדים למוקד המכירות, אילו יעדים? נסביר:
  יעד שיחות יוצאות פר נציג, יעד זמן שיחה ממוצע לנציג, יעדים לקביעת פגישה, יעדים לביצוע פולואפ ללקוחות, יעדים לקביעת פגישה עם "קול שני", יעדים לסגירת עסקה, יעדים לאפסייל וקרוסייל.
  ככל שתכירו את היעדים שאתם שואפים אליהם ואת המצב הקיים, כך תוכלו לבצע שינויים דרסטיים באופן מיידי בשלביי המכירה שעובדים לכם פחות טוב. לדוגמא, אם היעד שלכם פר נציג לשיחות יוצאות ביום הוא 300 שיחות, ואחד הנציגים לא מצליח להגיע ליעדי הסגירה שהצבתם לו, תוכלו לבדוק כמה שיחות הוא עושה ביום אל מול היעד, מה זמן השיחה ממוצע, כמה הוא משתמש בקול שני או מענה להתנגדויות, ובכך "לנתר" את הבעיות האמיתיות עם נציג המכירות ולהציע לו הצעות לייעול ושיפור.
 4. עבודת צוות – על קול שני שמעתם?
  קול שני הוא כלי אדיר לאנשי מכירות, באמצעותו ניתן להגדיל דרמטית את אחוזי ההמרה. הקול השני היא שיטה לפיה מומלץ להשתמש בנציג/מנהל מכירות כדי לעבוד דרך "כיוון" שני מול ליד שלא הצלחתם לסגור, לדוגמא – אם ביצעתם שיחת מכירה ללקוח פוטנציאלי וסורבתם, כדאי להמשיך לנסות "לסגור עסקה" עם אותו לקוח דרך נציג אחר. קבעו פגישה נוספת עם הלקוח הפוטנציאלי ודאגו "להרים" לאיש המכירות הבא, ספרו עליו דברים מקצועיים וקונקרטיים שיסייעו לו להגיע לתוצאה טובה יותר משאתם השגתם בשיחת המכירה. תופתעו עד כמה שזה עשוי לסייע לכם להגדיל את אחוזי הסגירה.

תחזור למעלה לנושא שפספסת

שאלות ותשובות נפוצות

מהם השאלות העיקריות שנשאלות בטופס הליד להלוואות?

  • איזה הלוואה אתה מעוניין? הלוואה פרטית/עסקית

  • מה סכום ההלוואה?

  • מהי מטרת ההלוואה? – לימודים, סגירת חובות, עזרה לבן משפחה, שיפוץ בית

  • מצב משפחתי? – רווק/נשוי/אלמן/גרוש

  • היכן אתה מתגורר? – שכירות/אצל ההורים

  • האם יש ברשותך נכס?

אלו השאלות שמנפות את מצבו הפיננסי של הלקוח ובכך בעל העסק שמקבל את הליד הוא יודע איזו הלוואה להציע לו.

מה המחיר של לידים להלוואות?

המחיר תלוי בסוג הליד אם זה ליד להלוואות עסקיות, לידים לכל מטרה או לידים להלוואה כנגד נכס. המחיר נע בין 10 שקלים לליד להלוואה לכל מטרה ויכול להגיע ל- 100 שקלים לליד להלוואה כנגד נכס.

רוצים לשמוע עוד על חבילות הלידים שלנו? בחרו באפשרות המועדפת:

כתבות נוספות

לשיחה עם נציג בלו ג'ירף

לידים

השאר פרטים >> קבל הצעת לידים אטרקטיבית >> תגדיל מכירות ורווחים >>

לידים

תקנון תנאי שימוש ומדיניות פרטיות לאתר "בלו ג'ירף"

מעודכן ליום 21.6.2022

ברוכים הבאים לאתר "בלו ג'ירף" בכתובת https://www.bluegiraffe.co.il/ להלן: "האתר", המופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף מדיה בע"מ (להלן: "מפעיל האתר").

לעניין זה "אתר" ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר או קישור אחר בבעלות ו/או בניהול מפעיל האתר המפנה לאתר.

 

לבלו ג'ירף יש מומחיות מיוחדת ביצירת לידים (קבלת פרטי לקוחות פוטנציאליים) מרשתות חברתיות ומדיה, מנועי חיפוש, פרסומות ומאתרי תוכן ווידאו, במגוון רחב של תחומים – החל ביצירת ומכירת לידים בתחומי הביטוח והפיננסים, לידים למשכנתאות, לידים לנדל"ן, לידים להחזרי מס וכלה בלידים הקשורים להטבות מס, צרכנות, עורכי דין וכיו"ב.

נבקש כי תקרא/י בעיון את התנאים שיפורטו להלן, שכן הכניסה והשימוש באתר כפופים להם, לרבות שינוים שיערכו בהם מעת לעת:

 1. כללי


האמור בתקנון זה להלן בלשון זכר יחיד, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

השימוש באתר בלו ג'ירף והגלישה בו ניתן בהתאם למפורט בסעיפים הבאים, לרבות מדיניות הפרטיות של האתר לעל פי כל דין שחל בעניין. על ידי הגלישה והשימוש באתר אתה מאשר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש ו/או תקנון השימוש באתר, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד מפעיל האתר ו/או מי מטעמו בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לגלוש או לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.

שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור פרטים ומידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים רישום לאתר, לבצע רכישה או לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.

מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו. על הגולש נחובה והאחריות להתעדכן מעת לעת בתנאי התקנון ובעדכוניו.

תקנון ותנאי השימוש באתר מהווים הסכם מחייב בין מפעיל האתר לגולש בו בין באופן פרטי ובין באמצעות תאגיד בכל הנוגע לשימוש באתר ובתכנים וגלישה באתר בכל מחשב, טאבלט, מכשיר סלולרי, אפליקציה ו/או כל אמצעי אחר.

מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות למנוע מכל גולש את השימוש באתר ו/או בחלקו לרבות חסימת כתובות IP לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת.

כלל התכנים המפורסמים באתר הינם לשימוש אישי, פרטי והוגן בלבד.

 

 1. הגלישה באתר
  בעת גלישה באתר, הגולש מתחייב, מסכים ומצהיר כדלקמן:
 2. הגלישה והשימוש באתר הם באחריותו הבלעדית של הגולש.
 3. . הגולש בעל כשירות משפטית, גילו מעל 18, ומסכים לתנאי התקנון.
 4. הפרטים שהוזנו בעת ההרשמה ו/או רכישת שירות הם נכונים, עדכניים, מדויקים ומלאים.
 5. לא לגלוש או לעשות שימוש באתר באמצעים אוטומטיים או לא אנושיים, בין אם באמצעות תוכנה, בוט, אפליקציה, סקריפט או בכל דרך אחרת.
 6. לא לעשות שימוש בלתי חוקי באתר.
 7. השימוש באתר לא יפר כל חוק ו/או תקנה ו/או זכויות יוצרים.

מפעיל האתר רשאי למנוע מכל גולש שימוש באתר לפי שיקול דעתו המוחלט. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאי מפעיל האתר לחסום גולש בכל אחד מהמקרים הבאים:

השארת פרטים כוזבים ו/או שגויים באתר במתכוון.
שימוש באתר לבצע ו/או לנסות לבצע מעשה בלתי חוקי ו/או לאפשר, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
שימוש באתר בניסיון להתחרות הו ו/או במפעיל האתר.
שימוש בעל אופי מסחרי באתר. [למה הכוונה?]
אם הופרו תנאי תקנון זה .
אם נעשתה על ידי גולש כל פעולה המונעת ו/או עלולה למנוע מאחרים להשתמש באתר

הגולש מודע כי מפעיל האתר לא מתחייב כי השירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או יהא חסין מפני גישה לא מורשית, נזקים, תקלות וכשלים אחרים. מפעיל האתר יהא פטור מכל אחריות לנזק כלשהו ישיר או עקיף, לרבות עוגמת נפש וכיוצא בכך, שייגרם לגולש ככל שייגרם

מפעיל האתר רשאי לפי שיקול דעתו הבלעדי והמלא, להפסיק את שירותי האתר כולם או מקצתם, לשנותם ו/או לדרוש תשלום בעבורם, וכן להסיר מהאתר מידע ותכנים ללא שמירתם, ללא שידרשו בפרסום בהודעה מוקדמת, בהסכמת הגולש או צד שלישי כלשהו.

בשום מקרה מפעיל האתר לרבות, שותפיו, סוכניו, עובדיו או ספקיו לא יהיו אחראים כלפי הגולש או כלפי צד שלישי כלשהו בגין נזקים מיוחדים, עונשיים, עקיפים או תוצאתיים מכל סוג שהוא ביחס לכל סוג של נזק לרבות, ומבלי למעט, אלה הנובעים או הקשורים בשימוש או בחוסר היכולת להשתמש באתר או במה שמצוי בו.

 

 1. הרשאה לדיוור ופרסומים


גולש שהשאיר פרטים באתר, לרבות מספר טלפון, יצורף לרשימת הדיוור של האתר,ו מאשר שימוש בפרטיו לצורך קבלת תוכן מידע שיווקי, עדכונים ופרסומות לפי שיקולו הבלעדי של מפעיל האתר, לרבות מצדדים שלישיים מסחריים אשר בקשר עימו. הכל בהתאם לדין, ובשים לב למפורט בחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982.

גולש שהשאיר פרטים כאמור תחולנה עליו הוראות הדיוור המפורטות בתקנון להלן.

אין להשאיר פרטים של אדם אחר באתר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת
השארת הפרטים ולאחר שהוסברו לו כל תנאי התקנון. מילוי נתונים כוזב, או מילוי נתונים של ישות אחרת, ללא הסכמתה, מהווים הפרה של תנאי השימוש ומהווה עבירה פלילית לפי דיני מדינת ישראל. מפעיל האתר שומר על הזכות לנקוט בכל הצעדים שעומדים ברשותו, עקב פעולה שכזו ו/או חשש שייצר  אצלו.

מכיוון שאין באפשרות מפעיל האתר לדעת אם אחרים מלבד הגולש עושים שימוש בפרטי ההתקשרות הנמסרים על ידי הגולש, מסירת פרטי ההתקשרות והסכמת הגולש מהווה אישור הגולש להסכמת כל המשתמשים בדרכי ההתקשרות האמורים לקבלת הודעות שיווקיות כאמור.

הצהרה זו מהווה הסכמה למשלוח הודעות פרסומת לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח–2008.

האתר לא יעשה בפרטים שנמסרו שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר המהווה
חלק בלתי נפרד מהתקנון.

מובהר כי באפשרותו של משאיר הפרטים להסיר עצמו בכל עת מהדיוור באמצעות קישור "הסרה מרשימת התפוצה" שמופיע בתחתית כל דיוור שנשלח או באמצעות פנייה בדוא"ל לאתר.

אין לראות במידע בדיוור משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות לשירות המוצע בו.

הדיוור בכללותו, לרבות כל המידע המופיע בו, מוצג כמות שהוא, ויהיה מדויק ונכון ככל הניתן,
ואולם, יתכן והמידע אינו שלם או לחלופין, יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות במידע .

הגולש מאשר כי לא תהיה לו כל טענה בקשר למודעות פרסום באתר לרבות בקשר למיקומן באתר.

מובהר כי בכל הנוגע למודעות פרסום המוצגות בחסות צד שלישי, לאתר אין כל התערבות בבחירת
הפרסומות המוצגות, נכונותן, תוכנן וסדר הופעתן.

 

 1. זמינות מוצרים ותמחור

במסגרת האתר מוצעים למכירה לידים בתחומים שונים, בפילוחים וחיתוכים שונים וכן שירותים נוספים. מחירי הלידים והשירותים הנוספים המוצעים למכירה עשויים להשתנות מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת.

המחירים באתר מוצגים הן ללא מס ערך מוסף (מע"מ) והן במחירם הכולל מס ערך מוסף.

מפעיל האתר משתדל ככל הניתן להקפיד על תיאור מדויק של המוצרים ומחיריהם, אך אינו יכול להתחייב כי המידע והמחירים נטולים מטעויות. על כן, מצהיר הגולש/הרוכש שהוא מודע לכך שהמידע, התיאורים, והמחירים יכולים להיות מוצגים בצורה לא נכונה, לא מדויקת, בין השאר בשל שגיאות מערכת וטעויות דפוס.

ט.ל.ח.

למפעיל האתר שמורה הזכות לתקן כל שגיאה שנפלה באתר מיד עם גילוייה. כך גם ביחס לטעויות או שינויים בתמחור לידים ושירותים אחרים תוך יידוע הגולש/הרוכש  על ביטול העסקה או ששירות הלקוחות של האתר ייצור קשר עם הלקוח לקבלת הוראות, בשים לב לאפשרויות השונות ולחלופות האפשריות.

 1. תשלום וקנייה באתר

רשאים לבצע קנייה באתר כל אדם בן 18 ומעלה או ישות משפטית אחרת המאוגדת לפי חוקי המדינה בה הוקמה, בכפוף לכל דין. בהקשר זה יצוין, כי תנאי מקדמי לקבלת שירותים ומוצרים, הינו אישור חברות האשראי והסליקה לביצוע העסקה עליה התחייב הגולש.

במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי מי מחברות האשראי ו/או הסליקה, יקבל הגולש/הרוכש הודעה מתאימה באתר, כך שיידרש הגולש להסדרת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה. בהעדר הסדרה כאמור, לא תבוצע עסקה ואין מפעיל האתר מחויב למחיר שהוצע באותו מועד בעבור הטובין או השירות.

 1. מדיניות אספקת מוצרים/שירות והחזרת מוצרים.

עם ביצוע רכישת לידים ו/או שירותים אחרים, ולאחר אישור ביצוע התשלום, יישלח לגולש/הרוכש פרטי הגישה לאתר בלו ג'ירף באמצעות דואר אלקטרוני ובמסרון. היה והגולש/הרוכש לא קיבל לחזקתו את פרטי הגישה בתוך שעתיים – אנא צור קשר עם שירות הלקוחות של האתר.

אספקת הלידים ו/או השירותים האחרים תעשה בהתאם לפירוט בהצעת המחיר, ומיד לאחר אישור ביצוע התשלום והנפקת חשבונית מס כדין.

בבקשה לביטול עסקה, יש לפנות בכתב לכתובת הדוא"ל – Support@bluegiraffe.co.il.

תנאים לביטול עסקה: תנאי ביטול והחזרת מוצרים או שירותים בהתאם להוראות הדין הישראלי ובכלל זה חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ותקנותיו, לרבות תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.

 

 1. שימוש במחשבונים באתר [רלוונטי?]


מחשבונים מהווים שירות ייחודי שהאתר מציע.

על מנת לקבל מידע ותוצאות במחשבונים יש להזין את הנתונים הדרושים בהתאם למוצג בכל שלב.

האחריות על הזנת הפרטים המדויקים חלה על הגולש בלבד. הזנת נתונים חלקיים או שגויים עלולה למנוע את האפשרות להשתמש במחשבונים ולסכל את האפשרות לקבל מידע ותוצאות מדויקים.

המידע והתוצאות שיתקבלו לאחר הזנת הנתונים הדרושים במחשבונים אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני מאיש מקצוע. אין להסתמך על המחשבונים לצורך ביצוע עסקאות מסוימות או פעולות כלשהן. מטרת המחשבונים היא להוות כלי עזר בנוסף לחישובים ידניים ו/או הצלבת נתונים עם חישובים אחרים. מפעיל האתר לא יהיה אחראי באופן כלשהו לנזקים ו/או הפסדים העלולים להיגרם כתוצאה מהסתמכות על חישוב כלשהו שבוצע במחשבונים, או מכל תוכן אחר המופיע באתר.

האתר עושה מאמצים לספק את התוצאות המדויקות ביותר בהתאם לנתונים שהוזנו על ידי הגולש, אך לא מתחייב לכך שהתוצאות שיתקבלו יהיו מדויקים.

מתן השירות יתאפשר בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי של האתר, והאתר לא יהא אחראי לכל איחור ו/או עיכוב במתן השירות ו/או אי-מתן השירות.

 1. אחריות האתר


המידע המופיע באתר והתכנים המוצגים באתר ניתנים ומסופקים לשם הלימוד והעשרה בלבד וכל פעולה שתעשה בעקבותיהם תעשה באחריות הגולש.

התכנים באתר מוצעים לעיון הגולשים  כמות שהם ("AS IS"  ) ולא ניתן להתאימם לצרכיו של כל אדם ואדם. לא תהיה לגולש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר בגין התכנים, יכולותיהם, מגבלותיהם ו/או התאמתם לצרכיו והשימוש באתר יהיה על אחריותו הבלעדית של הגולש באתר.

האתר ממליץ לגולשים באתר לנהוג בזהירות, ולקרוא בעיון את המידע המוצג באתר ובכלל זה את המידע ביחס לשירות עצמו, תיאורו והתאמתו, כמתואר להלן.

יודגש כי המידע המוצג באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ פרטני מגורם מקצועי, ואינו מתאים לנסיבותיו הספציפיות של כל מקרה ומקרה והוא מהווה מידע כללי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ.
כל פעולה שנעשית על פי המידע המוצג באתר הינה על אחריות עושה הפעולה בלבד.

אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות לאופן הפעילויות של השירותים המוצעים בו. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק, ישיר או עקיף, אשר ייגרם לגולש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר ו/או בקישורים לאתרים אחרים ו/או כל מקור מידע פנימי ו/או חיצוני אחר ו/או שימוש בשירותים אשר מוצגים על ידו.

בכל קבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי הגולש לגופים הפיננסיים, על הגולש לסמוך על בדיקה בלי אמצעית שהתבצעה על ידו בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליו לפנות לקבלת ייעוץ מתאים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה ביחס לנסיבותיו ורצונותיו של הגולש.

האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף, הפסד, עוגמת נפש והוצאות שייגרמו לגולש ו/או למשאיר פרטים באתר ו/או לצדדים שלישיים כלשהם בעקבות שימוש או הסתמכות על כל תוכן,
מידע, נתון, מצג, תמונה, וידאו, אודיו, פרסומת, מוצר, שירות וכו' המופעים באתר. כל הסתמכות
כאמור נעשית על-פי שיקול דעתו ואחריותו הבלעדית של הגולש באתר.
הגופים הפיננסיים, וצדדים שלישיים אחרים אליהם יופנה הגולש (ככל שיופנה) הם גופים עצמאיים ואינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעיל האתר. מידע ומצג אודות שירות המוצג באתר, שמקורו בשותף עסקי של האתר ששירותיו מופיעים באתר ככל ויופיעו וכל תוכן ביחס לשירותים נמצאים באחריותו הבלעדית של השותף העסקי כאמור, מובהר כי לאתר אין כל אחריות בגין מידע מעין זה, ואין האתר ערב למידת הדיוק של מידע זה. כל קשר בין שותפיו העסקיים של האתר ומפרסמים לבין הגולש באחריותו המלאה.

השימוש באתר ייעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של כל גולש. האתר אינו מתחייב כי תכנים ושירותים המתפרסמים באתר, יהיו מלאים, נכונים, או מדויקים או יהלמו את ציפיותיו ודרישותיו של כל גולש. האתר לא יישא באחריות כלשהי לכל תוצאה שתנבע מהם, או משימוש בהם, או הסתמכות עליהם, לרבות: שגיאות, טעויות ואי-דיוקים, נזק מכל סוג, הנגרם עקב השימוש באתר ו/או בשירותי האתר, הפרעה בגישה לאתר או מהאתר; כל באג, וירוס, סוסי טרויאני וכיו״ב שעלולים להיות מועברים לאתר על ידי צד שלישי כלשהו.

על הגולש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעיל האתר ולהתריע בפניו על כך, לאחר מכן מפעיל האתר יבדוק את הנושא וייתכן כי יסיר את התוכן במידה וימצא לנכון לעשות כן. אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעיל האתר ויודגש כי מפעיל האתר לא אחראי ולא יהיה אחראי לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.


מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.


האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.

 1. פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר


מפעיל האתר או מי מטעמו לא נושא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעיל האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא הגולש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של הגולש בלבד.

ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").


אין מפעיל האתר מתחייב כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
קישור באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעיל האתר לא נושא בכל אחריות בקשר לכך.

מפעיל האתר לא יהיה אחראי לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינו אחראי לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

כל התקשרות בין הגולש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעיל האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.

מפעיל האתר יהיה רשאי להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים לפי שיקול דעתו המוחלט.

 1. הצהרת הגולש וזכות השימוש באתר


השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של הגולש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.


המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.


אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
מפעיל האתר, אינו מורשה לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.


מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים למטרת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר, במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.


מפעיל האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים באתר בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון הגולש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
התקנון מהווה חוזה מחייב בין הגולש לבין מפעיל האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.

 1. הפסקת שימוש ושיפוי
  מפעיל האתר רשאי, לפי שיקול דעתו, להפסיק פעילותו של כל גולש ו/או משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.


במידה וחלה הפרה מצד הגולש בנוגע לתנאי שימוש אלה, יהא מפעיל האתר, לפי שיקול דעתו, זכאי לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.


הגולש ישפה את מפעיל האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט, אשר ייגרמו למפעיל האתר ו/או למי מטעמו על ידי הגולש כתוצאה מכך שהגולש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של הגולש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.


מפעיל האתר אינו מתחייב כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתו הבלעדי.

 1. המחאת זכויות וחובות
  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעיל האתר רשאי להמחות את התחייבויותיו ולהסב זכויותיו, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתו הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיו, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.
 2. קניין רוחני וזכויות יוצרים
  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכים לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  הגולש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של מפעיל האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.

אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.

האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.

הגולש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין, לרבות הקניין הרוחני של מפעיל האתר.
כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לחסימת הגולש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעיל האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או לגולש עצמו בגין שימוש זה וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעיל האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

אין במתן אפשרות שיתוף תכנים (כדוגמת שיתוף בפייסבוק, טוויטר וכיו"ב) כדי לראות בו משום ויתור או הרשאה לעשיית שימוש במי מן התכנים ו/או הזכויות, לרבות זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים, ללא קבלת אישור מפורש מראש ובכתב ממפעיל האתר.

 

אנו מכבדים את זכויות הקניין של אחרים. אם אתה סבור כי מידע או תוכן באתר מפר את זכויות קנייניות השייכות לך, אנא צור קשר באמצעות פרטי ההתקשרות שבתחתית תקנון זה.

 1. תוכן צדדים שלישיים
  יתכן והאתר יקשר לתכנים של צדדים שלישיים, לרבות למאמרים, תמונות, טקסט, גרפיקה, תמונות, עיצובים, מוסיקה, סאונד, וידאו, מידע, אפליקציות, תוכנה ותכנים או פריטים אחרים השייכים או שמקורם באתרי צד שלישי. יובהר כי למפעיל האתר לא תהא אחריות ביחס לתכנים אלה וכל שימוש או הסתמכות על אלה באחריות הגולש בלבד. ככל שנפל פגם בתוכן צד שלישי כאמור, אנא הודיע לנו בכתובת: Support@bluegiraffe.co.il

.

 1. ניהול האתר
  מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות לפקח על הפרות של תקנון זה, לנקוט בפעולה משפטית כנגד כל מי שמפר את הוראות החוק או הוראות תקנון זה, לשיקול דעתו הבלעדי של מפעיל האתר, לרבות, דיווח על המשתמש לרשויות אכיפת החוק.
 2. מדיניות פרטיות:
  האתר מכבד את פרטיות הלקוחות והגולשים.

האתר ובעליו שומרים מידע סטטיסטי ואגבי, כדוגמת כתובות IP, מילות חיפוש, אתרים מפנים, דפי נחיתה וכיוצא בכך באמצעים סטנדרטיים כדוגמת Google Analytics. אין במידע זה כדי לזהות גולש באופן אישי.

ידוע לגולש כי יתכן והאתר עושה שימוש בעוגיות (cookies) – קבצי טקסט קטנים – לשמירת המידע. העוגיות מאפשרות למפעיל האתר להבין מי צפה באיזה מן הדפים באתר, זהות הדפדפן, ספק האינטרנט, מערכת ההפעלה, באיזו תדירות ניגשים לדפים ומאיזה מקומות. העוגיות מאפשרות למפעיל האתר לשפר את חוויית הביקור של הגולש, בשל שמירת מידע בנוגע למוצרים ושירותים שעניינו אותך באתר, כך שניתן יהיה לספק לך מידע ממוקד, מותאם אישית, בעתיד וכן לעשות שימוש במידע לצרכי סטטיסטיקה כללית לגבי השימוש באתר.

האתר או מי מטעמו רשאים לעשות שימוש במידע הנאסף, בין היתר, למטרות הבאות :

בכדי לספק את המידע המבוקש או מידע נוסף העשוי לעניין אותך, מעת לעת ;
בכדי להתאים פרסומות ומידע מסחרי על פי העדפותיך האישיות ;
בכדי ליצור עמך קשר על ידי נציגי האתר בנוגע לשירותים אותם האתר מספק ;
ניתוח סטטיסטי ומסירתו לצדדים שלישיים;
תפעולו של האתר ופיתוח אתרים שיוקמו בעתיד;
ניהול מכירות, שיווק, גיוס לקוחות והצעת שירותים חדשים;
בכדי לבצע סקרי לקוחות / או מחקרי שיווק אשר האתר עורך מעת לעת.

 

במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הגולש הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל מפעיל האתר שמספרו 700067469.

האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

השימוש במידע אישי נעשה בראש ובראשונה לשם הספקת השירותים והמוצרים ללקוח. בנוסף, יתכן ונעשה שימוש במידע לטובת אחת מן המטרות הבאות: ניהול בקשות לקוח ומכירות, לרבות שליחת חשבוניות מס; יצירת קשר עם הלקוח בכל הנוגע למוצרים שהלקוח התעניין בהם. למשל, במקרים בהם מוצר מבוקש אזל מן המלאי, אי התאמה בעת שהמוצר התקבל אצל הלקוח או פניות שלנו ללקוח בנוגע למוצרים דומים למוצרים לגביהם התעניין הלקוח בעבר; תיעוד; מילוי אחר הוראות חוק ולמניעת הונאות (כך למשל, מפעילי האתר מחויב לשמור תיעוד של עסקאות לטובת תשלום מיסים וניהול ספרים תקין).

מפעיל האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתם ו/או הנובעים מכוח עליון, מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לגולש ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה, ככל וייגרם.

מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות למסור את המידע ו/או חלקו לגורמי אכיפה ו/או לגופים שיפוטיים או סמי שיפוטיים, לפי דרישה, ובהתאם לשיקול דעתם הבלעדי.

 

 

 

 1. סמכות שיפוט
  על תקנון זה והשימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל, אולם לא תהיה תחולה לכללי ברירת הדין הבינלאומי הקבועים בהם .

סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בקשר עם האתר והשירותים הניתנים בו, לרבות פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, תהיה מסורה אך ורק לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב ועל פי דיני מדינת ישראל בלבד.

 1. שונות
  תנאי תקנון זה מהווים את כל ההסכמות וההבנות בנוגע לשימוש באתר.
  אי מימוש או אכיפה של זכות או הוראה בתקנון זה, לא תחשב כוויתור על מימוש הזכות או אכיפת ההוראה. האתר יהיה רשאי להמחות לאחרים את כל או חלק מזכויותיו ו/או חובותיו בתקנון זה.

תנאי השימוש ותנאים נוספים המתפרסמים באתר, מהווים הסכם מפעיל האתר לגולש בכל הנוגע לשימוש באתר. אם מסיבה כלשהי בית משפט מוסמך יקבע כי הוראה כלשהי אינה ניתנת לאכיפה, הרי מוסכם שיש לאכוף את ההוראה במידה המרבית המותרת על פי דין, ויתר תנאי השימוש יוותרו בתוקפם.


תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעיל האתר, אשר יהא רשאי לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתו הבלעדי.
השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעיל האתר אינו נותן כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עוגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

 1. יצירת קשר:
  אנו מזמינים את הגולשים לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל:
  Support@bluegiraffe.co.il

 

דברים גדולים הולכים להתרחש כאן בקרוב