לידים לעסקים

יצירת לידים לעסק משמעותית מאוד כדי שהעסק ימשיך לצמוח , יגדיל את הכנסתיו, יקבל פניות רלוונטיות מלקוחות שונים. ישנם מגוון סוגים של לידים שמותאמים לעסק אחד ולעסק אחר. התהליך שהליד עובר מעיד על האיכות שלו:

 1. ליד חם – ליד שנשלח ישירות מהלקוח שמילא טופס דיגיטלי במערכת פרסום בעזרת מערכת CRM ייעודית.
 2. ליד שנוצר דרך מערכת שיווק כמו גוגל, פייסבוק, דואר אלקטרוני.
 3. שאלון בירור צרכים – כדי שהליד יהיה בעל פוטנציאל הגבוה שיוביל להמרה ולמכירה תהליך שאלון שעובר הלקוח עם שאלות שבעזרתם תוכלו לסנן את הלוקחות הרלוונטים אליכם עם פרמטרים ייחודיים לפי העסק שלכם.
 4. אופטימיזצייה – אופטמצזייה של הפרסום והשיווק וA/B של המודעה שלכם שתבדוק אם המודעה שפרסתם אכן ממירה ומביאה לכם לקוחות בROI חיובי – תקציב השיווק שלכם חייב להיות מותאם למחיר הליד ויחס ההמרה שלבסוף נמכר השירות.

אלו חלק מהפרטרים שאתם צריכים לבדוק לפני רכישת הליד או ייצור עצמי של הליד באמצעות פלטפרומות השיווק השונות.

עברו לנושא המבוקש בקליק!

לידים לעסק שלכם!

 • לידים לעסק של יועץ משכנתאות – מי שקונה לידים למשכנתאות הם בד"כ יועצי משכנתאות, בנקים וסוכנויות ביטוח. הלידים הכי איכותיים למשכנתאות הן לידים שנוצרים ממחשבון משכנתא: חלק מהשאלות נשאלות במחשבון הם: מהו מחיר הנכס? מה גבוה המשכנתא המבוקשת מה מטרת המשכנתא ועוד נתונים פיננסים נוספים. דרך נוספת היא דרך כתבה ארוכה שמתפרסמת לרוב בקידום ממומן באוטבריין וטאבולה שמדברת על רפורמה חדשה או שינוי בריבית המשכנתא.
 • לידים לעסק של ביטוח – לידים לביטוחים הם לידים לסוכני ביטוח שמבוססים על שאלונים או טפסי ליד להוזלת ביטוחים: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, וכפל ביטוחים. בגלל שביטוחים הוא תחום שמאוד קשה לעניין בו את הלקוח צריך להכין כתבות מאוד מעניינות בנוגע לשינוי ברפורמות בממשלה או למשוך את הקורא להוזיל את דמי הביטוח שלו. לרוב השאלות שנשאלות בטופס הליד הם: מהו גילך? אילו ביטוחים יש לך? כמה כסף אתה מוציא בחודש על ביטוח? מה ביטוח שיש ברשותך? . לאחר בירור הצרכים הליד נשלח אל הלקוח כליד מסונן שלבסוף קורא המאמר מאמת את המספר שלו על ידי SMS שנשלח לו לנייד.
 • לידים לעסק של החזרי מס – בדרך כלל מי שמחפש לידים להחזרי מס אלו: רואה חשבון, חברה להחזרי מס, יועצים פיננסים. העסק שלהם מאוד נעזר בלידים בדרך כלל לידים שמגיעים משאלון מאוד ארוך
  ושאלות פיננסיות הנוגעות ב: המשכורת של אותו אדם, הסכום שאותו אדם משלם מס, האם יש לו ילדים? שאלון או טופס ליד ארוך עם שאלון הסתעפות ארוך יוצר ליד איכותי לעסק שלהם.
 • לידים לעסק של הלוואות – מי שמחפש לידים להלוואות בדרך כלל הוא: יועץ פיננסי, חברת הלוואות, גופים פיננסים, יועץ פנסיוני. בעלי רישיון פיננסי מטעם משרד האוצר. הלידים שחברת הלידים מייצרת הם לידים מאומתים עם שאלון של 15 שאלות למצבו הפיננסי של הלווה. הליד מועבר באופן אוטומטי דרך מערכת CRM.
 • לידים לעסק שעוסק בפיננסים – לידים מתחום של: תיקון 190, לידים לניהול תיקי השקעות, השקעות נדל"ן, תיקון 125 ד' לידים אלו הם לידים בדרך כלל ל: יועצים פיננסים, חברות ביטוח, רואי חשבון ויועצים פנסיונים. עסקים אלו נעזרים בלידים כדי להגדיל את כמות הפניות לעסק שלהם. הם נעזרים בטפסי ליד כדי לקבל נתונים על מצבו הפיננסי של המוצר שהלקוח השאיר פרטים. זה עוזר להם להגיע לשיחה מוכנים יותר "ולהגיע ישר לעניין" עם כל הפרטים מול העיניים. זה עוזר להם לסגור עסקאות יותר בקלות.
 • לידים לעסק שעוסק במימוש זכויות – לידים מתחום של: זכויות רפואיות, זכויות נכים, זכויות חולים, זכויות האישה, זכויות בעבודה וזכויות בגיל השלישי. לרוב אלו יועצים שקונים את הלידים לזכויות רפואיות מאתר אורגני שמקבל לידים דרך פרסום של תרופות, וכתבות ייעודיות שמיועדות לחולים ותרופות וטיפים שמיועדים לייצור לידים למימוש זכויות.


מה זה לידים לעסקים?

לידים לעסקים הם כלי יעיל להגדלת מעגל הלקוחות של כל עסק, חברה או נותן שירותים בכל תחום. עבור בית עסק או חברה, לידים לעסקים הם דרך מעולה לאתר את לקוחות חדשים המתעניינים במוצר שלכם ולקבל מהם פרטים כטופס ליד ומיד לאחר מכן ניתן ליצור איתם קשר ולמכור להם את השירות או המוצר שלכם.

לידים (Lead) הוא דרך יעילה לצבור לקוחות חדשים לעסק שלכם על ידי השארת פרטים באחד מהנכסים הדיגיטליים או הפיזיים כגון: באתר האינטרנט שלכם, בדף הפייסבוק, בעמוד אינטסגרם, במודעה ממומנת בגוגל או בגוגל מיי ביזנס ביצירת קשר דרך טלפון או בקשה למיקום העסק.
ישנם המון דרכים לייצר לידים דרך פלטפורמות פרסום רבות. בנכס הדיגיטלי שלכם אתם יוצרים מודעה בה מופיע טופס למילוי פרטים, בו יכול הגולש להשאיר את דרכי ההתקשרות אליו. 

לאחר מכן הפרטים מועברים למפרסם, שהוא בית עסק המספק את המוצר או השירות שבפרסומת. לאחר שקיבל את פרטי ההתקשרות, כל מה שנותר לבעל העסק הוא, ליצור קשר עם הלקוח ולנסות לסגור את העסקה.

טיפ: כבעלי עסק מומלץ להתחיל לרכוש לידים לעסקים, רק לאחר שצברתם ניסיון מסוים בתחום וכבר ביצעתם מכירות.

איך לייצר לידים לעסקים?

ניתן לייצר לידים בדרכים שונות לפני בחירת הפלטפורמה לשיווק ולייצור הליד נדרש להגדיר את קהל היעד לעסק שלכם והיכן קהל היעד "נמצא" או מחפש את העסק שלכם. לרוב אנו נשתמש בפלפורמות שיווק כמו גוגל, פייסבוק, אווטבריין טאבולה ועוד.

גוגל

פרסום בתשלום, הכולל שיטות כמו רשת המדיה של Google (GDN), מבטיח שעסקים מגיעים לקהל עצום במהירות. שיווק, הכולל טכניקות כמו קידום באמצעות google my business, אינסטגרם וכמובן רשתות חברתיות אחרות, מבטיח נראות של המותג. במידה ולא יודעים איפה להתחיל, ניתן לבצע כלי למחקר מילות מפתח של google ולהחליט באיזה ביטויים להשתמש.

כלי מחקר מילות המפתח

כלי מחקר מילות המפתח של גוגל עוזר לעסקים למצוא את מילות המפתח הנכונות למיקוד. לפני שאתם ניגשים לעשות קידום ממומן בגוגל חשוב שתבצעו מחקר מקדים ובדקו מה הלקוחות העתידיים שלכם מחפשים בגוגל כדי שתוכלו ליצור קמפיין מדוייק יותר ולא "לזרוק סתם כסף לפח" ותקציבי שיווק גבוהים. בנוסף אנו ממליצים לעשות A/B test ולבחון כמה קמפיינים במקביל. עדיף בתור התחלה לחלק את תקציב השיווק לכמה קמפיינים ולאחר מכן לבחון את הקמפיין בעל הRIO הכי גבוה.

אילו פרמטרים אנו נבחן בהעלאת הקמפיין?

 • תמונות
 • כותרות
 • זמנים (באיזה זמן הכי טוב להעלות אותו ביום)
 • מיקומים גיאוגרפים – היכן הקהל שלנו הכי ממיר האם קהל היעד שלנו מגיב טוב יותר לקמפיין בצפון? או בדרום?
 • תוכן המסר – בדקו איך הקהל שלכם מגיב למסר של הקמפיין שלכם, אנו ממליצים לתת הצעת ערך גבוה וכך למשוך את הלקוח להשארת פרטים. לדוגמא: "שבוע מבצעים בשלומי צעצועים 20% הנחה לרגל יום העצמאות"


המטרה העיקרית של הA/B TEST היא להפחית את עלות הליד ולהגדיל את אחוז המרה. ככל שהליד יהיה בעלות נמוכה יותר כך הרווחיות של הקמפיין ושל העסק שלנו יגדל. בנוסף המערכת של גוגל תלמד מה השעות הכי טובות להמרה בקמפיין ותלמד לנצל יותר תקציב בשעות הנכונות בין היתר כדי להביא יותר לידים בעלות נמוכה.

אוטברין וטאבולה

הפלטפורמות Otbrin ו- Tabula הן רשתות המלצות תוכן שמציבות תוכן ממומן לצד מאמרים קשורים באתרים פופולריים. כאשר משתמשים לוחצים על המאמרים המומלצים הללו, הם מועברים לאתר העסק ובכך יוצרים לידים. עם זאת, אוטברין וטאבולה אמנם חזקות, אך הן חלק מרשת גדולה יותר של פלטפורמות להמלצות תוכן. הצלחתן טמונה באופיים הלא פולשני: במקום באנרים בוהקים, הכלים הללו להמלצות משלבים תוכן ממומן בצורה חלקה, ומשפרים את חווית המשתמש.

ניוזלייטר ודפי נחיתה

ניוזלטרים ודפי נחיתה עובדים יד ביד. ניוזלטרים, הנשלחים בדוא"ל, מספקים מידע רב ערך ללידים פוטנציאליים ומעודדים אותם לבקר באתר אינטרנט. ברגע שגולש נכנס לאתר, דף נחיתה מעוצב היטב יכול ללכוד את המידע של הלידים הללו לצורך מעורבות עתידית. 

פייסבוק

פרסום בפייסבוק כרוך במיקוד דמוגרפיה ספציפית המבוססת על אופי העסק. אפשרויות מיקוד המודעות החזקות של פייסבוק מאפשרות לעסקים לפנות לקהל פוטנציאלי על סמך תחומי העניין, הגיל, המיקום שלהם ועוד. פרסום בגוגל, לעומת זאת, עוסק בעיקר במודעות מבוססות חיפוש. כאשר משתמשים מחפשים מילות מפתח ספציפיות, המודעות מופיעות ומספקות פתרון לשאילתות המשתמשים.

קידום אורגני (SEO)

קידום אורגני עוסק במשיכת לידים באופן טבעי מבלי לשלם עבורם ישירות. זה כרוך בטכניקות כמו אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), שבהן עסקים מבצעים אופטימיזציה של התוכן והאתרים שלהם כדי לדרג גבוה יותר במנועי החיפוש. יצירת לידים אורגנית מניבה לעתים קרובות לידים חמים, מכיוון שמדובר באנשים המחפשים באופן פעיל אחר מוצר או שירות.

דואר אלקטרוני

פילוח רשימות דוא"ל מאפשר לעסקים לשלוח תוכן מותאם לתתי קטעים ספציפיים של הקהל שלהם. לדוגמה, עסק עשוי לשלוח הצעה מיוחדת ללקוחות חוזרים והצעה אחרת, היכרות, למנויים חדשים. התאמה אישית זו מגדילה את שיעורי המעורבות.

לינקדין

לינקדאין, בהיותה רשת מקצועית, מספקת הזדמנויות ליצירת לידים B2B. מיילים רגילים ללקוחות קיימים יכולים גם ליצור הפניות. חלק מהעסקים מציעים גם בלעדיות ללידים, ומבטיחים שהלידים לא יחולקו עם המתחרים. בנוסף, זו פלטפורמה המאפשרת לשלוח מייל ללקוחות קיימים שנמצאים ברשימת התפוצה או מייל ללקוחות פוטנציאליים חדשים שיוצרים איתם קשרים (Connections). 

google my business

היקום של גוגל משתרע מעבר למנוע החיפוש שלה. רשת המדיה של Google (GDN) מאפשרת לעסקים להציב מודעות חזותיות ברשת עצומה של אתרים. ניתן למקד מודעות אלו על סמך תחומי העניין של המשתמשים, היסטוריית הגלישה ועוד. יתר על כן, google my business הוא לעיתים קרובות אמצעי לא מנוצל, למרות שמדובר בכלי חינמי שעסקים יכולים למנף. על ידי רישום העסק שלהם, הם יכולים להופיע בחיפושים מקומיים, לאסוף לידים מקומיים ולהניע תנועה רגלית אם הם מפעילים מיקום פיזי.

איסוף לידים דרך מערכת CRM

מערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM) חיונית לניהול לידים. זה עוזר לעסקים לאחסן מידע לידים, לעקוב אחר אינטראקציות ולהבטיח שהלידים מטופחים ביעילות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק עסקים גדולים יכולים להשתמש במערכות כאלה. הן מתאימות גם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים ואפשר להיעזר בהן אפילו כעצמאיים.

מה ההבדל בין לידים לעסקים בתשלום ובחינם באופן עצמאי?

קידום עצמאי מאפשר לעסקים לשמור על שליטה מלאה על אסטרטגיות השיווק, המיתוג והמסרים שלהם. לרוב זה אומר שלעסק יש קו תקשורת ברור ובלתי מסונן עם הקהל שלו. יתר על כן, הגישה העצמאית נוטה להיות חסכונית יותר בטווח הקצר. אין עמלות או חיובים מתווכים לדאגה. עסקים יכולים גם להיות זריזים, להתאים את אסטרטגיות הקידום שלהם בזמן אמת על סמך משוב ותוצאות בזמן אמת. 

עם זאת, שיטה זו דורשת עקומת למידה תלולה. כדי לקדם עסק בצורה יעילה, צריך הבנה טובה של מגמות שוק, ניתוח קהלים, פלטפורמות פרסום, טכניקות SEO, יצירת תוכן ועוד. טעויות במבצעים עצמאיים עלולות לפעמים להוביל לבזבוז משאבים ולנזק פוטנציאלי למותג.


קניית לידים לעסקים

לידים למכירה מוצעים לבעלי העסקים, על ידי משרדי פרסום וחברות שיווק דיגיטלי והם מתפרסמים כאמור במדיה הדיגיטלית וחושפים את הגולשים למוצרים ולשירותים שונים. 

אם אתם בעלי עסק והקמתם אתר אינטרנט, תתקשו להגיע למקומות הראשונים בגוגל ולכן לידים לעסקים הם בעלי ערך רב, אם אתם רוצים שהלקוחות יגיעו אליכם ולא אל המתחרים. 


חברות שיווק דיגיטלי המתמחות בלידים לעסקים, מקימות לעיתים אתרי אינטרנט המתמקדים בתכנים בנושא כלשהו. כאשר גולשים מגיעים לאתר לקבלת מידע באותו נושא, הם נחשפים ללידים של בתי עסק מהתחום. 

כלומר, לקוחות פוטנציאליים יכולים להיחשף ללידים לעסקים בגוגל, ברשתות החברתיות, באתרי אינטרנט ועוד. אם הם ימשכו את תשומת ליבם, הם יקליקו לקבלת מידע נוסף ואולי גם לביצוע רכישה.


גם אם לא כל הלידים לעסקים יביאו לסגירת עסקאות, זהו כלי פרסומי משתלם כלכלית, כי הוא מקשר את בעל העסק ללקוחות עם הפוטנציאל הגבוה ביותר למימוש עסקה. בנוסף, קל יותר לחשב את ההחזר על ההשקעה, כי ניתן לדעת מהי העלות של כל ליד מול הרווח הממוצע שהביא.

לידים איכותיים, יש לדעת, הם כאלה המכוונים לקהל היעד הרלוונטי עבור העסק, מנוסחים בשפה שיווקית המניעה לפעולה, מעוצבים בצורה המושכת את העין ובעלי ממשק נוח למילוי הפרטים.  


לידים לעסקים במגוון תחומים 

 בשונה מפרסום ממומן ברשתות החברתיות או בגוגל, רכישת ליד, מאפשרת לדעת מהי עלות הפרסום עבור כל לקוח פוטנציאלי. 

תוכלו לקבוע כמה לידים אתם מעוניינים לקבל בכל יום, בהתאם לגודל העסק, התוכניות והמטרות שלכם. שימוש בלידים איכותיים, יבטיח את התיאום ציפיות ביניכם לבין הלקוחות ויאפשר שליטה בהוצאות וההכנסות לכל לקוח.


מה חשוב לבדוק על חברת הלידים שמוכרת לידים לעסק שלכם?

כדי לקדם את העסק באמצעות לידים לעסקים, מומלץ להיעזר בשירותי חברת תוכן שיווקי דיגיטלי, המתמחה ביצירת לידים , בתחומים עסקיים שונים.

חברת לידים המוכרת לידים לעסקים, תדאג לפילוח קהל היעד על פי אופי העסק ותחום הפעילות שלו, מהבחינה המקצועית והגיאוגרפית. 


בהמשך תהיה החברה אחראית לסינון ראשוני של פניות הלקוחות, על ידי אימות של נכונות הפרטים ולעיתים אף יצירת קשר ראשוני עם הלקוח, לקבלת מידע על רצונותיו. החברה אמורה לוודא בנוסף, שאין לידים כפולים. לידים כפולים נוצרים כאשר אותו לקוח פוטנציאלי השאיר את פרטיו לגבי אותו שירות או מוצר בפלטפורמות שונות, למשל באתר האינטרנט המוקדש לנושא וגם במודעה בפייסבוק. 

כאשר רוכשים לידים לעסקים בישראל, יש לדעת גם האם מדובר בלידים בלעדיים, או בלידים המשווקים במקביל לכמה בתי עסק, ההבדל בינהם הוא במחיר ולכן מומלץ לבדוק האם המחיר הוא מתאים לעסק ולצרכים שלכם.


לידים לעסקים קטנים

לידים לעסקים קטנים בדרך כלל ללא תקציב גבוה מתאפיינים בלידים קרים בדרך כלל בכמות גדולה.
מודל ה-CPL מתאים לעסקים אלו מכיוון שהם קונים לידים על בסיס הצלחה בלבד ואינם צריכים לשלם תקציבים גבוהים לסכן את התזרים מזומנים של העסק שלהם.
לידים קרים עולים לא יקר והם מתאפיינים בלקוחות שלא ענו או התקררו לאחר השארת הפרטים. סוכני המכירות בדרך כלל עושים להם חידוש מבצע או תזכורת לפניה ובכך מחזירים את התעניינות במוצר.

ההמלצה לעסקים קטנים הוא להתחיל עם כמות לידים קטנה ולאחר הבדיקה של הלידים והבדיקה של הROI אם הוא חיובי או לא לקנות כמות גדולה יותר בהתאם לגדילה של העסק.

בנוסף ההמלצה לעסקים קטנים להתקדם ולייצר לידים לעסק בחינם על ידי:

 1. קידום אורגני לאתר שלהם
 2. פתיחה של "גוגל מי ביזנס" – כלי חינמי שעוזר לעסקים קטנים להתברג במילות מפתח ללא תשלום. ולהימצא על ידי הלקוחות שלהם ללא תשלום לPPC (קידום ממומן).
 3. שליחת מיילים – שליחת מיילים בנוסף מתאימה לעסק קטן שרוצה להגדיל את כמות הלקוחות שלו. שליחת מיילים היא חינמית ועוזרת להמון עסקים להתקדם ולהעלות את רמת ההכנסה שלהם

תחזור למעלה לנושא שפספסת

שאלות ותשובות נפוצות

כמה עולה לידים לעסקים?

לרוב לידים צריכים להחזיר את ההשקעה של בעל העסק שקונה אותם. לכן צריך להבין שהמרכיב העיקרי במחיר של הליד הוא סינון השאלון של משאיר הליד ואיכות הכתבה שאותה הוא קורא. ליד שעבר סינון כולל קוד אימות (SMS) הוא ליד יקר יותר. צריך להבדיל בין פרסום בפלטפורמות והמחירים של הפרסום בהם. לדוגמא לידים מכתבה ארוכה באוטבריין יותר יקר מליד שהשאיר פרטים דרך מודעה בפייסבוק.

מה ההבדל בין ליד יקר לליד זול?

ההבדל בין ליד יקר לזול הוא בכמה פרמטרים מרכזיים:

אימות – האם הלקוח אימת את מספר הפלאפון שלו על ידי קוד בSMS?

בלעדיות – במידה והליד נשלח רק לעסק אחד בבלעדיות ולא לעסקים נוספים הוא ליד יקר יותר בגלל הבלעדיות שלו.

סינון – ככל שהליד מסונן יותר ומשאיר הליד עובר מסע לקוח ארוך יותר עם מספר רב יותר של שאלות הליד יקר ואיכותי יותר מכיוון שבעל העסק מקבל פרופיל פיננסי מלא ומוכן לשיחת המכירה עם יותר פרטים על הלקוח.

פלטפורמה – במידה והליד נוצר דרך אוטבריין לרוב הוא יהיה איכותי יותר מליד דרך פייסבוק שרק הלקוח ראה מודעה ולא קרא כתבה ארוכה וייעודית.

רוצים לשמוע עוד על חבילות הלידים שלנו? בחרו באפשרות המועדפת:

כתבות נוספות

לשיחה עם נציג בלו ג'ירף

לידים

השאר פרטים >> קבל הצעת לידים אטרקטיבית >> תגדיל מכירות ורווחים >>

לידים

תקנון תנאי שימוש ומדיניות פרטיות לאתר "בלו ג'ירף"

מעודכן ליום 21.6.2022

ברוכים הבאים לאתר "בלו ג'ירף" בכתובת https://www.bluegiraffe.co.il/ להלן: "האתר", המופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף מדיה בע"מ (להלן: "מפעיל האתר").

לעניין זה "אתר" ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר או קישור אחר בבעלות ו/או בניהול מפעיל האתר המפנה לאתר.

 

לבלו ג'ירף יש מומחיות מיוחדת ביצירת לידים (קבלת פרטי לקוחות פוטנציאליים) מרשתות חברתיות ומדיה, מנועי חיפוש, פרסומות ומאתרי תוכן ווידאו, במגוון רחב של תחומים – החל ביצירת ומכירת לידים בתחומי הביטוח והפיננסים, לידים למשכנתאות, לידים לנדל"ן, לידים להחזרי מס וכלה בלידים הקשורים להטבות מס, צרכנות, עורכי דין וכיו"ב.

נבקש כי תקרא/י בעיון את התנאים שיפורטו להלן, שכן הכניסה והשימוש באתר כפופים להם, לרבות שינוים שיערכו בהם מעת לעת:

 1. כללי


האמור בתקנון זה להלן בלשון זכר יחיד, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

השימוש באתר בלו ג'ירף והגלישה בו ניתן בהתאם למפורט בסעיפים הבאים, לרבות מדיניות הפרטיות של האתר לעל פי כל דין שחל בעניין. על ידי הגלישה והשימוש באתר אתה מאשר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש ו/או תקנון השימוש באתר, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד מפעיל האתר ו/או מי מטעמו בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לגלוש או לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.

שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור פרטים ומידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים רישום לאתר, לבצע רכישה או לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.

מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו. על הגולש נחובה והאחריות להתעדכן מעת לעת בתנאי התקנון ובעדכוניו.

תקנון ותנאי השימוש באתר מהווים הסכם מחייב בין מפעיל האתר לגולש בו בין באופן פרטי ובין באמצעות תאגיד בכל הנוגע לשימוש באתר ובתכנים וגלישה באתר בכל מחשב, טאבלט, מכשיר סלולרי, אפליקציה ו/או כל אמצעי אחר.

מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות למנוע מכל גולש את השימוש באתר ו/או בחלקו לרבות חסימת כתובות IP לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת.

כלל התכנים המפורסמים באתר הינם לשימוש אישי, פרטי והוגן בלבד.

 

 1. הגלישה באתר
  בעת גלישה באתר, הגולש מתחייב, מסכים ומצהיר כדלקמן:
 2. הגלישה והשימוש באתר הם באחריותו הבלעדית של הגולש.
 3. . הגולש בעל כשירות משפטית, גילו מעל 18, ומסכים לתנאי התקנון.
 4. הפרטים שהוזנו בעת ההרשמה ו/או רכישת שירות הם נכונים, עדכניים, מדויקים ומלאים.
 5. לא לגלוש או לעשות שימוש באתר באמצעים אוטומטיים או לא אנושיים, בין אם באמצעות תוכנה, בוט, אפליקציה, סקריפט או בכל דרך אחרת.
 6. לא לעשות שימוש בלתי חוקי באתר.
 7. השימוש באתר לא יפר כל חוק ו/או תקנה ו/או זכויות יוצרים.

מפעיל האתר רשאי למנוע מכל גולש שימוש באתר לפי שיקול דעתו המוחלט. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאי מפעיל האתר לחסום גולש בכל אחד מהמקרים הבאים:

השארת פרטים כוזבים ו/או שגויים באתר במתכוון.
שימוש באתר לבצע ו/או לנסות לבצע מעשה בלתי חוקי ו/או לאפשר, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
שימוש באתר בניסיון להתחרות הו ו/או במפעיל האתר.
שימוש בעל אופי מסחרי באתר. [למה הכוונה?]
אם הופרו תנאי תקנון זה .
אם נעשתה על ידי גולש כל פעולה המונעת ו/או עלולה למנוע מאחרים להשתמש באתר

הגולש מודע כי מפעיל האתר לא מתחייב כי השירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או יהא חסין מפני גישה לא מורשית, נזקים, תקלות וכשלים אחרים. מפעיל האתר יהא פטור מכל אחריות לנזק כלשהו ישיר או עקיף, לרבות עוגמת נפש וכיוצא בכך, שייגרם לגולש ככל שייגרם

מפעיל האתר רשאי לפי שיקול דעתו הבלעדי והמלא, להפסיק את שירותי האתר כולם או מקצתם, לשנותם ו/או לדרוש תשלום בעבורם, וכן להסיר מהאתר מידע ותכנים ללא שמירתם, ללא שידרשו בפרסום בהודעה מוקדמת, בהסכמת הגולש או צד שלישי כלשהו.

בשום מקרה מפעיל האתר לרבות, שותפיו, סוכניו, עובדיו או ספקיו לא יהיו אחראים כלפי הגולש או כלפי צד שלישי כלשהו בגין נזקים מיוחדים, עונשיים, עקיפים או תוצאתיים מכל סוג שהוא ביחס לכל סוג של נזק לרבות, ומבלי למעט, אלה הנובעים או הקשורים בשימוש או בחוסר היכולת להשתמש באתר או במה שמצוי בו.

 

 1. הרשאה לדיוור ופרסומים


גולש שהשאיר פרטים באתר, לרבות מספר טלפון, יצורף לרשימת הדיוור של האתר,ו מאשר שימוש בפרטיו לצורך קבלת תוכן מידע שיווקי, עדכונים ופרסומות לפי שיקולו הבלעדי של מפעיל האתר, לרבות מצדדים שלישיים מסחריים אשר בקשר עימו. הכל בהתאם לדין, ובשים לב למפורט בחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982.

גולש שהשאיר פרטים כאמור תחולנה עליו הוראות הדיוור המפורטות בתקנון להלן.

אין להשאיר פרטים של אדם אחר באתר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת
השארת הפרטים ולאחר שהוסברו לו כל תנאי התקנון. מילוי נתונים כוזב, או מילוי נתונים של ישות אחרת, ללא הסכמתה, מהווים הפרה של תנאי השימוש ומהווה עבירה פלילית לפי דיני מדינת ישראל. מפעיל האתר שומר על הזכות לנקוט בכל הצעדים שעומדים ברשותו, עקב פעולה שכזו ו/או חשש שייצר  אצלו.

מכיוון שאין באפשרות מפעיל האתר לדעת אם אחרים מלבד הגולש עושים שימוש בפרטי ההתקשרות הנמסרים על ידי הגולש, מסירת פרטי ההתקשרות והסכמת הגולש מהווה אישור הגולש להסכמת כל המשתמשים בדרכי ההתקשרות האמורים לקבלת הודעות שיווקיות כאמור.

הצהרה זו מהווה הסכמה למשלוח הודעות פרסומת לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח–2008.

האתר לא יעשה בפרטים שנמסרו שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר המהווה
חלק בלתי נפרד מהתקנון.

מובהר כי באפשרותו של משאיר הפרטים להסיר עצמו בכל עת מהדיוור באמצעות קישור "הסרה מרשימת התפוצה" שמופיע בתחתית כל דיוור שנשלח או באמצעות פנייה בדוא"ל לאתר.

אין לראות במידע בדיוור משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות לשירות המוצע בו.

הדיוור בכללותו, לרבות כל המידע המופיע בו, מוצג כמות שהוא, ויהיה מדויק ונכון ככל הניתן,
ואולם, יתכן והמידע אינו שלם או לחלופין, יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות במידע .

הגולש מאשר כי לא תהיה לו כל טענה בקשר למודעות פרסום באתר לרבות בקשר למיקומן באתר.

מובהר כי בכל הנוגע למודעות פרסום המוצגות בחסות צד שלישי, לאתר אין כל התערבות בבחירת
הפרסומות המוצגות, נכונותן, תוכנן וסדר הופעתן.

 

 1. זמינות מוצרים ותמחור

במסגרת האתר מוצעים למכירה לידים בתחומים שונים, בפילוחים וחיתוכים שונים וכן שירותים נוספים. מחירי הלידים והשירותים הנוספים המוצעים למכירה עשויים להשתנות מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת.

המחירים באתר מוצגים הן ללא מס ערך מוסף (מע"מ) והן במחירם הכולל מס ערך מוסף.

מפעיל האתר משתדל ככל הניתן להקפיד על תיאור מדויק של המוצרים ומחיריהם, אך אינו יכול להתחייב כי המידע והמחירים נטולים מטעויות. על כן, מצהיר הגולש/הרוכש שהוא מודע לכך שהמידע, התיאורים, והמחירים יכולים להיות מוצגים בצורה לא נכונה, לא מדויקת, בין השאר בשל שגיאות מערכת וטעויות דפוס.

ט.ל.ח.

למפעיל האתר שמורה הזכות לתקן כל שגיאה שנפלה באתר מיד עם גילוייה. כך גם ביחס לטעויות או שינויים בתמחור לידים ושירותים אחרים תוך יידוע הגולש/הרוכש  על ביטול העסקה או ששירות הלקוחות של האתר ייצור קשר עם הלקוח לקבלת הוראות, בשים לב לאפשרויות השונות ולחלופות האפשריות.

 1. תשלום וקנייה באתר

רשאים לבצע קנייה באתר כל אדם בן 18 ומעלה או ישות משפטית אחרת המאוגדת לפי חוקי המדינה בה הוקמה, בכפוף לכל דין. בהקשר זה יצוין, כי תנאי מקדמי לקבלת שירותים ומוצרים, הינו אישור חברות האשראי והסליקה לביצוע העסקה עליה התחייב הגולש.

במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי מי מחברות האשראי ו/או הסליקה, יקבל הגולש/הרוכש הודעה מתאימה באתר, כך שיידרש הגולש להסדרת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה. בהעדר הסדרה כאמור, לא תבוצע עסקה ואין מפעיל האתר מחויב למחיר שהוצע באותו מועד בעבור הטובין או השירות.

 1. מדיניות אספקת מוצרים/שירות והחזרת מוצרים.

עם ביצוע רכישת לידים ו/או שירותים אחרים, ולאחר אישור ביצוע התשלום, יישלח לגולש/הרוכש פרטי הגישה לאתר בלו ג'ירף באמצעות דואר אלקטרוני ובמסרון. היה והגולש/הרוכש לא קיבל לחזקתו את פרטי הגישה בתוך שעתיים – אנא צור קשר עם שירות הלקוחות של האתר.

אספקת הלידים ו/או השירותים האחרים תעשה בהתאם לפירוט בהצעת המחיר, ומיד לאחר אישור ביצוע התשלום והנפקת חשבונית מס כדין.

בבקשה לביטול עסקה, יש לפנות בכתב לכתובת הדוא"ל – Support@bluegiraffe.co.il.

תנאים לביטול עסקה: תנאי ביטול והחזרת מוצרים או שירותים בהתאם להוראות הדין הישראלי ובכלל זה חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ותקנותיו, לרבות תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.

 

 1. שימוש במחשבונים באתר [רלוונטי?]


מחשבונים מהווים שירות ייחודי שהאתר מציע.

על מנת לקבל מידע ותוצאות במחשבונים יש להזין את הנתונים הדרושים בהתאם למוצג בכל שלב.

האחריות על הזנת הפרטים המדויקים חלה על הגולש בלבד. הזנת נתונים חלקיים או שגויים עלולה למנוע את האפשרות להשתמש במחשבונים ולסכל את האפשרות לקבל מידע ותוצאות מדויקים.

המידע והתוצאות שיתקבלו לאחר הזנת הנתונים הדרושים במחשבונים אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני מאיש מקצוע. אין להסתמך על המחשבונים לצורך ביצוע עסקאות מסוימות או פעולות כלשהן. מטרת המחשבונים היא להוות כלי עזר בנוסף לחישובים ידניים ו/או הצלבת נתונים עם חישובים אחרים. מפעיל האתר לא יהיה אחראי באופן כלשהו לנזקים ו/או הפסדים העלולים להיגרם כתוצאה מהסתמכות על חישוב כלשהו שבוצע במחשבונים, או מכל תוכן אחר המופיע באתר.

האתר עושה מאמצים לספק את התוצאות המדויקות ביותר בהתאם לנתונים שהוזנו על ידי הגולש, אך לא מתחייב לכך שהתוצאות שיתקבלו יהיו מדויקים.

מתן השירות יתאפשר בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי של האתר, והאתר לא יהא אחראי לכל איחור ו/או עיכוב במתן השירות ו/או אי-מתן השירות.

 1. אחריות האתר


המידע המופיע באתר והתכנים המוצגים באתר ניתנים ומסופקים לשם הלימוד והעשרה בלבד וכל פעולה שתעשה בעקבותיהם תעשה באחריות הגולש.

התכנים באתר מוצעים לעיון הגולשים  כמות שהם ("AS IS"  ) ולא ניתן להתאימם לצרכיו של כל אדם ואדם. לא תהיה לגולש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר בגין התכנים, יכולותיהם, מגבלותיהם ו/או התאמתם לצרכיו והשימוש באתר יהיה על אחריותו הבלעדית של הגולש באתר.

האתר ממליץ לגולשים באתר לנהוג בזהירות, ולקרוא בעיון את המידע המוצג באתר ובכלל זה את המידע ביחס לשירות עצמו, תיאורו והתאמתו, כמתואר להלן.

יודגש כי המידע המוצג באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ פרטני מגורם מקצועי, ואינו מתאים לנסיבותיו הספציפיות של כל מקרה ומקרה והוא מהווה מידע כללי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ.
כל פעולה שנעשית על פי המידע המוצג באתר הינה על אחריות עושה הפעולה בלבד.

אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות לאופן הפעילויות של השירותים המוצעים בו. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק, ישיר או עקיף, אשר ייגרם לגולש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר ו/או בקישורים לאתרים אחרים ו/או כל מקור מידע פנימי ו/או חיצוני אחר ו/או שימוש בשירותים אשר מוצגים על ידו.

בכל קבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי הגולש לגופים הפיננסיים, על הגולש לסמוך על בדיקה בלי אמצעית שהתבצעה על ידו בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליו לפנות לקבלת ייעוץ מתאים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה ביחס לנסיבותיו ורצונותיו של הגולש.

האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף, הפסד, עוגמת נפש והוצאות שייגרמו לגולש ו/או למשאיר פרטים באתר ו/או לצדדים שלישיים כלשהם בעקבות שימוש או הסתמכות על כל תוכן,
מידע, נתון, מצג, תמונה, וידאו, אודיו, פרסומת, מוצר, שירות וכו' המופעים באתר. כל הסתמכות
כאמור נעשית על-פי שיקול דעתו ואחריותו הבלעדית של הגולש באתר.
הגופים הפיננסיים, וצדדים שלישיים אחרים אליהם יופנה הגולש (ככל שיופנה) הם גופים עצמאיים ואינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעיל האתר. מידע ומצג אודות שירות המוצג באתר, שמקורו בשותף עסקי של האתר ששירותיו מופיעים באתר ככל ויופיעו וכל תוכן ביחס לשירותים נמצאים באחריותו הבלעדית של השותף העסקי כאמור, מובהר כי לאתר אין כל אחריות בגין מידע מעין זה, ואין האתר ערב למידת הדיוק של מידע זה. כל קשר בין שותפיו העסקיים של האתר ומפרסמים לבין הגולש באחריותו המלאה.

השימוש באתר ייעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של כל גולש. האתר אינו מתחייב כי תכנים ושירותים המתפרסמים באתר, יהיו מלאים, נכונים, או מדויקים או יהלמו את ציפיותיו ודרישותיו של כל גולש. האתר לא יישא באחריות כלשהי לכל תוצאה שתנבע מהם, או משימוש בהם, או הסתמכות עליהם, לרבות: שגיאות, טעויות ואי-דיוקים, נזק מכל סוג, הנגרם עקב השימוש באתר ו/או בשירותי האתר, הפרעה בגישה לאתר או מהאתר; כל באג, וירוס, סוסי טרויאני וכיו״ב שעלולים להיות מועברים לאתר על ידי צד שלישי כלשהו.

על הגולש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעיל האתר ולהתריע בפניו על כך, לאחר מכן מפעיל האתר יבדוק את הנושא וייתכן כי יסיר את התוכן במידה וימצא לנכון לעשות כן. אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעיל האתר ויודגש כי מפעיל האתר לא אחראי ולא יהיה אחראי לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.


מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.


האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.

 1. פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר


מפעיל האתר או מי מטעמו לא נושא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעיל האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא הגולש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של הגולש בלבד.

ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").


אין מפעיל האתר מתחייב כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
קישור באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעיל האתר לא נושא בכל אחריות בקשר לכך.

מפעיל האתר לא יהיה אחראי לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינו אחראי לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

כל התקשרות בין הגולש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעיל האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.

מפעיל האתר יהיה רשאי להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים לפי שיקול דעתו המוחלט.

 1. הצהרת הגולש וזכות השימוש באתר


השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של הגולש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.


המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.


אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
מפעיל האתר, אינו מורשה לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.


מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים למטרת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר, במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.


מפעיל האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים באתר בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון הגולש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
התקנון מהווה חוזה מחייב בין הגולש לבין מפעיל האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.

 1. הפסקת שימוש ושיפוי
  מפעיל האתר רשאי, לפי שיקול דעתו, להפסיק פעילותו של כל גולש ו/או משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.


במידה וחלה הפרה מצד הגולש בנוגע לתנאי שימוש אלה, יהא מפעיל האתר, לפי שיקול דעתו, זכאי לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.


הגולש ישפה את מפעיל האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט, אשר ייגרמו למפעיל האתר ו/או למי מטעמו על ידי הגולש כתוצאה מכך שהגולש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של הגולש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.


מפעיל האתר אינו מתחייב כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתו הבלעדי.

 1. המחאת זכויות וחובות
  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעיל האתר רשאי להמחות את התחייבויותיו ולהסב זכויותיו, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתו הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיו, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.
 2. קניין רוחני וזכויות יוצרים
  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכים לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  הגולש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של מפעיל האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.

אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.

האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.

הגולש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין, לרבות הקניין הרוחני של מפעיל האתר.
כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לחסימת הגולש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעיל האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או לגולש עצמו בגין שימוש זה וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעיל האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

אין במתן אפשרות שיתוף תכנים (כדוגמת שיתוף בפייסבוק, טוויטר וכיו"ב) כדי לראות בו משום ויתור או הרשאה לעשיית שימוש במי מן התכנים ו/או הזכויות, לרבות זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים, ללא קבלת אישור מפורש מראש ובכתב ממפעיל האתר.

 

אנו מכבדים את זכויות הקניין של אחרים. אם אתה סבור כי מידע או תוכן באתר מפר את זכויות קנייניות השייכות לך, אנא צור קשר באמצעות פרטי ההתקשרות שבתחתית תקנון זה.

 1. תוכן צדדים שלישיים
  יתכן והאתר יקשר לתכנים של צדדים שלישיים, לרבות למאמרים, תמונות, טקסט, גרפיקה, תמונות, עיצובים, מוסיקה, סאונד, וידאו, מידע, אפליקציות, תוכנה ותכנים או פריטים אחרים השייכים או שמקורם באתרי צד שלישי. יובהר כי למפעיל האתר לא תהא אחריות ביחס לתכנים אלה וכל שימוש או הסתמכות על אלה באחריות הגולש בלבד. ככל שנפל פגם בתוכן צד שלישי כאמור, אנא הודיע לנו בכתובת: Support@bluegiraffe.co.il

.

 1. ניהול האתר
  מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות לפקח על הפרות של תקנון זה, לנקוט בפעולה משפטית כנגד כל מי שמפר את הוראות החוק או הוראות תקנון זה, לשיקול דעתו הבלעדי של מפעיל האתר, לרבות, דיווח על המשתמש לרשויות אכיפת החוק.
 2. מדיניות פרטיות:
  האתר מכבד את פרטיות הלקוחות והגולשים.

האתר ובעליו שומרים מידע סטטיסטי ואגבי, כדוגמת כתובות IP, מילות חיפוש, אתרים מפנים, דפי נחיתה וכיוצא בכך באמצעים סטנדרטיים כדוגמת Google Analytics. אין במידע זה כדי לזהות גולש באופן אישי.

ידוע לגולש כי יתכן והאתר עושה שימוש בעוגיות (cookies) – קבצי טקסט קטנים – לשמירת המידע. העוגיות מאפשרות למפעיל האתר להבין מי צפה באיזה מן הדפים באתר, זהות הדפדפן, ספק האינטרנט, מערכת ההפעלה, באיזו תדירות ניגשים לדפים ומאיזה מקומות. העוגיות מאפשרות למפעיל האתר לשפר את חוויית הביקור של הגולש, בשל שמירת מידע בנוגע למוצרים ושירותים שעניינו אותך באתר, כך שניתן יהיה לספק לך מידע ממוקד, מותאם אישית, בעתיד וכן לעשות שימוש במידע לצרכי סטטיסטיקה כללית לגבי השימוש באתר.

האתר או מי מטעמו רשאים לעשות שימוש במידע הנאסף, בין היתר, למטרות הבאות :

בכדי לספק את המידע המבוקש או מידע נוסף העשוי לעניין אותך, מעת לעת ;
בכדי להתאים פרסומות ומידע מסחרי על פי העדפותיך האישיות ;
בכדי ליצור עמך קשר על ידי נציגי האתר בנוגע לשירותים אותם האתר מספק ;
ניתוח סטטיסטי ומסירתו לצדדים שלישיים;
תפעולו של האתר ופיתוח אתרים שיוקמו בעתיד;
ניהול מכירות, שיווק, גיוס לקוחות והצעת שירותים חדשים;
בכדי לבצע סקרי לקוחות / או מחקרי שיווק אשר האתר עורך מעת לעת.

 

במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הגולש הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל מפעיל האתר שמספרו 700067469.

האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

השימוש במידע אישי נעשה בראש ובראשונה לשם הספקת השירותים והמוצרים ללקוח. בנוסף, יתכן ונעשה שימוש במידע לטובת אחת מן המטרות הבאות: ניהול בקשות לקוח ומכירות, לרבות שליחת חשבוניות מס; יצירת קשר עם הלקוח בכל הנוגע למוצרים שהלקוח התעניין בהם. למשל, במקרים בהם מוצר מבוקש אזל מן המלאי, אי התאמה בעת שהמוצר התקבל אצל הלקוח או פניות שלנו ללקוח בנוגע למוצרים דומים למוצרים לגביהם התעניין הלקוח בעבר; תיעוד; מילוי אחר הוראות חוק ולמניעת הונאות (כך למשל, מפעילי האתר מחויב לשמור תיעוד של עסקאות לטובת תשלום מיסים וניהול ספרים תקין).

מפעיל האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתם ו/או הנובעים מכוח עליון, מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לגולש ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה, ככל וייגרם.

מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות למסור את המידע ו/או חלקו לגורמי אכיפה ו/או לגופים שיפוטיים או סמי שיפוטיים, לפי דרישה, ובהתאם לשיקול דעתם הבלעדי.

 

 

 

 1. סמכות שיפוט
  על תקנון זה והשימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל, אולם לא תהיה תחולה לכללי ברירת הדין הבינלאומי הקבועים בהם .

סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בקשר עם האתר והשירותים הניתנים בו, לרבות פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, תהיה מסורה אך ורק לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב ועל פי דיני מדינת ישראל בלבד.

 1. שונות
  תנאי תקנון זה מהווים את כל ההסכמות וההבנות בנוגע לשימוש באתר.
  אי מימוש או אכיפה של זכות או הוראה בתקנון זה, לא תחשב כוויתור על מימוש הזכות או אכיפת ההוראה. האתר יהיה רשאי להמחות לאחרים את כל או חלק מזכויותיו ו/או חובותיו בתקנון זה.

תנאי השימוש ותנאים נוספים המתפרסמים באתר, מהווים הסכם מפעיל האתר לגולש בכל הנוגע לשימוש באתר. אם מסיבה כלשהי בית משפט מוסמך יקבע כי הוראה כלשהי אינה ניתנת לאכיפה, הרי מוסכם שיש לאכוף את ההוראה במידה המרבית המותרת על פי דין, ויתר תנאי השימוש יוותרו בתוקפם.


תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעיל האתר, אשר יהא רשאי לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתו הבלעדי.
השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעיל האתר אינו נותן כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עוגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

 1. יצירת קשר:
  אנו מזמינים את הגולשים לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל:
  Support@bluegiraffe.co.il

 

דברים גדולים הולכים להתרחש כאן בקרוב